Кількість переглядів: 158

До уваги підприємців! Вивіски – українською!

До уваги підприємців! Вивіски – українською!

Великодальницька сільська рада звертає увагу підприємців, які здійснюють діяльність на території Великодальницької територіальної громади, що, відповідно до статті 28 Закону України №2704 :

- інформація для загального ознайомлення (оголошення, показчики, вивіски, вказівники, повідомлення, написи та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація) має бути подана лише ДЕРЖАВНОЮ мовою!

Розділ V Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»також вказує на те, що підприємства зобов’язані обслуговувати клієнтів українською мовою та надавати інформацію про товари та вироби (послуги) державною мовою, у тому числі через інтернет-магазини та інтернет-каталоги.

У разі порушень Великодальницька сільська рада вимушена буде надати інформацію про порушення мовного законодавства до Уповноваженого із захисту прав державної мови. Порушники мовного законодавства нестимуть адміністративну відповідальність та змушені будуть оплатити штраф від 3400 до 8500, а, в разі повторного порушення, від 8500 до 11900 грн.

Просимо ТЕРМІНОВО здійснити корегування та заміну вивісок, повідомлень, написів та іншої публічно розміщеної текстової, візуальної інформації виключно державною мовою!