Кількість переглядів: 26

Очільник Одеської РВА Олександр Гринчак відвідав Великодальницьку громаду

Минулого тижня з робочим візитом до Великодальницької сільської ради завітав новий начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак.  Голова Великодальницької громади Денис Ткаченко доповів про справи у громаді: ознайомив з проблемними питаннями та напрацюваннями.

Очільник Одеської РВА провів зустріч з апаратом сільської ради. Було обговорено робочі моменти та стан справ по кожному відділу. Голова РВА відмітив, що дуже важливою є злагоджена робота у колективах, а особливо важливим є сьогодні працювати на перемогу, підтримуючи наших військовослужбовців. 

Олександр Гринчак у супроводі Дениса Ткаченка, голови Великодальницької громади  та Валерія Козиря, заступника голови, завітав до лікарні у Великому Дальнику. Він ознайомився з роботою поліклінічного відділення, сімейних лікарів та ФОП «О. Козирь». Денис Ткаченко поінформував, що два роки тому поліклінічне відділення було на межі закриття, але завдяки співпраці з Усатівською сільською радою, його вдалося зберегти. «Головне для нас — здоров’я населення», - відмітив очільник громади.

Також голова Одеської РВА ознайомився з роботою КНС (каналізаційну насосну станцію) у с. Великий Дальник, яка обслуговує багатоповерхові будинки.

Такі робочі візити є дуже важливими для співпраці.
Працюємо для перемоги!