Кількість переглядів: 16

Осінні роботи наших комунальників

З настанням осені збільшилися роботи по благоустрою в селах громади, які потребують фінансової підтримки з місцевого бюджету.

Протягом останнього часу працівниками комунального господарства було проведено багато роботи по благоустрою, завдяки чому наші села стають щодня ошатнішими. Так, завдяки субвенції, наданої Великодальницькою сільською радою, для комунального підприємства було закуплено подрібнювач гілок, який зараз працює в тестовому режимі. Тож, в першу чергу біля соціально важливих об’єктів, було проведено спилювання дерев, обрізка та перебивання гілля.

Також комунальниками проводився покіс трави та обрізка гілля по центральних вулицях, висаджувалися кущі та дерева у парку , було встановлено шлагбаум.

Крім того, проводяться роботи по усуненню проблем з водопостачанням. Комунальники завжди вчасно та швидко реагують на будь-які проблеми. Нещодавно було усунено порив водоводу на ІІ провулку Тепличному та І провулку І.Липи. Зараз тривають ремонтні роботи по вул.Соборній.

Аби створити якісні комунікації та безперебійну роботу системи, було зроблено чотири врізки на водоводах, побудовано нові колодці, зроблено закольцовку на ІІІ провулку Воздвиженському.

Дякуємо працівникам КП «Великодальницьке ВУЖКГ» за їхню щоденну нелегку працю, яку вони виконують в будь-який час та будь-яку погоду. Завдяки співпраці підприємства та Великодальницької сільської ради, наші села стають красивішими, а люди отримують якісні комунальні послуги.