Кількість переглядів: 41

Щотижнева апаратна нарада

Поточні питання діяльності Великодальницької сільської ради обговорили 25 березня 2024 року на апаратній нараді, яка відбулась під головуванням сільського голови Дениса Ткаченка, за участі заступника сільського голови, старорсти с. Петродорлинське, структурних підрозділів  та установ.

Керівники комунальних установ та структурних підрозділів сільської ради проінформували про проведену роботу за минулий період відповідно до завдань та функцій.

Окрім того на апарвтній нараді було акцентовано увагу на питаннях житлово – коммунального господарства, бюджету, цивільного захисту, організаційно – кадрової роботи та залучення грантів тощо.

Також було обговорено та надано відповідні доручення щодо заходів із благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів громади.

«Розпочався двомісячник з благоустрою, чистота та затишок – це не лише турбота комунальних служб, а й відповідальність кожного з нас. Прибираючи нашу громаду, ми покращуємо екологічний стан, естетичний вигляд, створюємо сприятливі умови для життя та відпочинку, виховуємо відповідальність та бережливе ставлення до довкілля. Учні, студенти, пенсіонери, підприємці, керівник, жителі приватного сектору та багатоквартирних будинків також можуть долучитись та організувати колективні прибирання. Почніть зі свого подвір’я, адже турбота про благоустрій – справа кожного з нас, тож закликаю не тільки долучатись до прибирання, а й не смітити та дбати про довкілля», – наголосив очільник громади.

У ході апаратної наради окреслили завдання на поточний місяц. Великодальницький сільський голова Денис Ткаченко, надав ряд завдань та доручень керівникам структурних підрозділів та старості у межах їх компетенції та звернув увагу на обов’язковість їх виконання.

Слава Україні!
Впевнено до перемоги!