Кількість переглядів: 18

Тренінг на тему «Здійснення соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у територіальних громадах, в тому числі прихистках шелтерах щодо попередження конфліктів»

Спеціалісти сільської ради з соціальних питань взяли участь у тренінгу "Що таке конфлікт та як люди поводяться під час нього? Що робити у випадку загострення конфлікту?".

Організували тренінг на тему «Здійснення соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у територіальних громадах, в тому числі прихистках шелтерах щодо попередження конфліктів», під час якого психологи та фахівці соціальної сфери з різних громад області дізналися більше про те, як зрозуміти себе та іншого, як допомагати доречно, а радити так, щоб не образити. Також учасники розібрали корисні інструменти, котрі можуть допомогти боротися з конфліктами у громадах.

Тренінг проходив у межах проєкту «Зміцнення соціальної згуртованості в громадах, що постраждали від війни» у співпраці з Одеський обласний центр соціальних служб.

Захід організований командою проєкту «Зміцнення соціальної згуртованості в громадах, що постраждали від війни» за підтримки Renovabis.