Кількість переглядів: 203

Виконком ухвалив важливі рішення. Далі — справа за депутатами

Десятого листопада під головуванням Дениса ТКАЧЕНКА, очільника Великодальницької сільської ради, відбулося засідання виконкому. На розгляд було винесено одинадцять питань, серед яких вирішення проблем з вуличним освітленням, продовження договору про співробітництво, приведення до відповідних норм найпростіших укриттів у навчальних закладах та інше.

Членами виконкому було розглянуто і підтримано питання, що стосуються облаштування найпростішого укриття у дошкільному навчальному закладі “Золотий ключик”. Так склалося, що не тільки у підвальному приміщенні, а й у всій будівлі (на двох поверхах), не було пожежної сигналізації, що є обов’язковою нормою. Було вивчено всі комерційні пропозиції щодо ремонту пожежної сигналізації та вентиляції і прийнято рішення замовляти послугу по встановленню протипожежної сигналізації у всій будівлі. Виконкомом затверджено проектно-кошторисні документації на капітальний ремонт припливно-витяжної вентиляції та на встановлення системи протипожежного захисту у найпростішому укритті ясла-садочку “Золотий ключик”.

Останнім часом на вулицях сіл громади почастішали проблеми з вуличним освітленням. Великодальницька сільська рада тримає вирішення цієї проблеми на контролі. Було прозвітовано, що у селі Петродолинське вже повністю замінено неробочі ліхтарі та відремонтовано проблемні ділянки електромереж. Тож, незабаром розпочнуться ремонтні роботи у Великому Дальнику, спочатку — на центральних вулицях, де їздить громадський транспорт, а далі й на інших вулицях та у селі Розселенець.

Спеціалістом відділу соціального захисту представлено на розгляд присутніх інформацію щодо внутрішньо переміщених осіб та надання компенсації власникам житла за їх тимчасове розміщення. Було інформовано, що на території громади зареєстровано 81 внутрішньо переміщену особу, і є 28 заяв від власників житла, які надали їм можливість проживати у свої домівках, щодо компенсування витрат “Червоним хрестом”. Членами виконкому підтримано цей пункт порядку денного.

Розглянуто питання щодо співробітництва з Усатівською сільською радою, а саме з КНП “Усатівський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

“Саме завдяки наполегливій роботі сільської ради та тісному співробітництву з Усатівським ЦПМСД два роки тому нам вдалося вирішити питання з нашою лікарнею, яка була на межі закриття. Тоді сільській раді вдалося знати рішення, і, завдяки договору про співробітництво, лікарня працює, а жителі мають можливість отримувати медичні послуги саме тут, у своєму селі. Але термін договору добігає кінця, тож з’явилася необхідність його продовжити”, - інформував присутніх Денис Ткаченко. Члени виконкому підтримали це питання та продовжили договір про співробітництво ще на два роки.

Останній блок питань був від Служби у справах дітей: вирішено надати статус дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; та затверджено висновок про встановлення порядку та способу участі батька у вихованні та спілкування з дітьми.

Засідання виконавчого комітету пройшло результативно. Всі важливі для громади рішення було затверджено. Денис ТКАЧЕНКО, голова громади, подякував присутнім за плідну роботу.